×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۵ مرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
در برجام ثابت شد آمریکائیها هم‏چنان سرگرم دشمنى با ملت ایران هستند

نودژنیوز:امام جمعه موقت نودژ در خطبه های نماز جمعه این هفته به دیدار برخی دانشجویان با  رهبر انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار کرد: از نگاه رهبر معظم انقلاب گرایش به غرب در شرایط کنونی و با رفتارهایی که غربی ها و آمریکایی ها دارند نه تنها با معیار های اصیل انقلابی بودن ناسازگار است بلکه با عقل و منطق و تدین هم سازگاری ندارد.

وی ادامه داد: متاسفانه می‌بینیم در جامعه کنونی ما برخی غرب را بزک می کنند در حالیکه آمریکا و دیگر کشورهای به ظاهر قدرتمند غربی صراحتا با اسلام و انقلاب اسلامی دشمنی می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین انصافی امام جمعه موقت بخش آسمینون با بیان اینکه برخی اختلاف انقلاب اسلامی و آمریکا سر یک سوءتفاهم به جامعه القا می‌کنند گفت: اوج خامی این افراد نادان این است که صراحتا مدعی می شوند که در عرصه بین المللی دشمنی و دوستی در کار نیست و نباید از اصطلاح دشمن در این عرصه استفاده کرد و مدعی هستند که در این عرصه بین المللی فقط منافع است که وجود دارد و دشمنی هیچ وجود ندارد.

وی تصریح کرد: اما این درصورتی که تجربه اخیر ملت ایران در برجام و دیگر عرصه ها دوباره و صدباره ثابت کرد که آمریکا حقیقتا دشمنی می کند.

این مسئول خاطرنشان کرد: همانطور که رفتار آمریکا در برجام و غیر آن نشان می دهد آمریکا از انجام تعهدات اولیه خود سر باز می زند و انجام تعهدات خود را منوط به انجام کارهای جدید و جدیدتر از سوی ایران می کند لذا رهبر معظم انقلاب فرمودند که ما به حکم اسلام ، عقلانیت و گرایش به عقل را می پسندیم اما اینکه با کشورهای زورگویی که هیچ عهدی را وفا نمی کنند و به هیچ توافقی پایبند نیستند و هیچ ارزشی را احترام نمی کنند کنار بیائیم نه حکم عقل و نه خواست دین این نیست.

انصافی افزود: عقل حکم می کند که از تجربه ها باید درس گرفت این همه خیانت، بد عهدی و کار شکنی همه از جانب غربی ها به ویژه آمریکا بوده که باید درس گرفت و عقل حکم می کند با چنین دشمنی با تدبیر برخورد کرد که فریب نخوریم.

امام جمعه موقت شهر نودژ به روز عفاف  حجاب اشاره کرد و اظهار کرد: یکی از ورق های ننگین تاریخ فاجعه خونین حمله به مسجد گوهرشاد است وقتی رضا خان با زور سرنیزه و حمایت بیگانگان به قدرت رسید طرح اسلام زدایی را به اجرا گذاشت که یکی از آن‌ها حجاب زدایی بود و دستور داد زنان باید بدون حجاب بیرون بیایند خوب مردم غیرتمند و مومن اعتراض کردند و قیام کردند و کنار مرقد مطهر امام رضا (علیه السلام) در مسجد گوهرشاد جمع شدند و مخالفت خود را اعلام کردند. که با دستور رضا خان ملعون قشون حمله کردند و بیش از۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ نفر را به شهادت رساندند که اجساد با کامیون و دسته جمعی به خاک سپرده شدند.

این مسئولتصریح کرد: عفاف حفظ چشم ، گوش و قلب و تمامی اعضا و جوارح از هرگونه خطا و گناه است که این را عفاف می گویند و هرکس در درون خود این عفاف را دارد که در پوشش ظاهری آن دیده می شود .

وی خاطرنشان کرد: کسانی هستند که ادعای عفاف دارند و می گویند قلب انسان باید پاک باشد ، من قلب پاکی دارم ، اصلا خدا با قلب کار دارد، آدم باید چشمش پاک باشد وخودشان را به این گونه سخن‌ها سرگرم کرده انددر صورتی که باید فکر کنند به اینکه درون پاک بیرونی پاک می پروراند و هرگز قلب پاک موجب چیزی به نام بدحجابی و بی حجابی نمی شود و کسی که حجاب را برمی دارد این مقدمه ای است برای برداشتن عفت و بعد برداشتن حیا در جامعه اسلامی است.

وی گفت: روند رو به رشد جامعه که به سمت و سویه بد حجابی و به طرف بی حجابی می روند خطرناک است باید عفا و حجاب ترویج شود و با مفاسد اخلاقی و گستاخی هنجارشکنان برخورد شود و  مسئولین در حیطه کاری خودشان باید به حجاب اهمیت بدهند آن را ترویج بدهند می خواهد کارمند آنجا باشد یا اینکه مراجعه کننده باشد نکند مسئولی تازه بد حجاب ها را بیشتر تحویل بگیرد.

امام جمعه موقت  همچنین با اشاره به پایان ماه مبارک رمضان، از این ماه به عنوان ماه عبادت و بندگی یاد کرد و گفت: بندگان مؤمن خدا، آثار و ثمرات یک ماه عبادت و بندگی خود را در دنیا و آخرت مشاهده خواهند کرد.

وی :روز قدس را نیز یکی از مهمترین ایام ماه مبارک رمضان دانست و تصریح کرد: مردم بخش آسمینون در گرمای شدید به صحنه آمده‌اند و این حضور، مسئولیت مسئولان در قبال مردم مسئولیت‌پذیر شهر نودژ واطراف را سنگین‌تر کرده است.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی