×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۵ مرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
استخدام ۹۹۵ نفر دیپلم و فوق دیپلم در راه آهن

اداره کل راه آهن شرق به مرکزیت طبس از بین متقاضیان واجد شرایط با مدرک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم، ۴۵ نفر نیروی جدید استخدام می‌کند.


به گزارش خبرگزاری فارس از طبس، راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران براساس اطلاعیه‌ای اعلام کرده که تعدادی از شرکت‌های خصوصی ارایه‌کننده خدمات به شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در نظر دارند تا به‌منظور تکمیل کادر مورد نیاز خود، از بین متقاضیان واجد شرایط با مدرک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم، نیروی جدید استخدام کنند.
این افراد در مشاغل لکوموتیورانی، متصدی ترافیک، و سوزنبانی، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه علمی و پس از معاینات روان‌سنجی و پزشکی به‌کارگیری می‌شوند.
در قالب این طرح، اداره کل راه آهن شرق به مرکزیت طبس نیز ۴۵ نفر نیروی جدید استخدام می‌کند.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و ثبت نام، به سایت اینترنتی RailAzmoon.com مراجعه کنند.

زمان ثبت نام :

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون کتبی می بایست از بامداد روز سه شنبه مورخ  ۲۵ / ۰۶ / ۹۳  تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۳۱ / ۰۶ / ۹۳ پس از مراجعه به وبگاه ویژه این آزمون به نشانی www.railazmoon.com  نسبت به واریز مبلغ ۳۰۰٫۰۰۰ ریال (سیصد هزار ریال) از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام و ثبت نام نمایند.

نحوه دریافت کارت شرکت در جلسه و زمان برگزاری آزمون

۱- کارت شرکت در آزمون از بامداد روز پنجشنبه مورخ ۰۳ / ۰۷ / ۹۳ تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه مورخ ۰۷ / ۰۷ / ۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی وبگاه به نشانی: www.railazmoon.com قرار خواهد گرفت.
۲- متقاضیان شرکت در آزمون می توانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، کد پیگیری و یا نام و نام¬خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت کارت خود اقدام نمایند. داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت عکسدار شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند. مراقبین از ورود افراد فاقد کارت جلوگیری بعمل می آورند.
۳- آن دسته از داوطلبانیکه موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون نمی‌شوند لازم است با همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط، براساس جدول شماره (۴) مراجعه نمایند.
۴- آزمون راس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۱ / ۰۷/ ۹۳ بصورت همزمان در ۱۸ شهر کشور به شرح جدول شماره (۴) برگزار خواهد شد.
۵- ساعت شروع، مدت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
۶- داوطلبان بایستی علاوه بر کارت شرکت در جلسه آزمون، کارت ملی خود را به منظور شناسایی هویت همراه داشته باشند.
۷- درهای ورودی حوزه‌های امتحانی رأس ساعت ۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه) صبح بسته خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون رأس ساعت ۹:۰۰ (نه) صبح آغاز می‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن دربهای ورودی به محوطه و یا سالنهای امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد
توضیح۱۵: لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات مندرج در تقاضانامه ارسالی نمی‌باشد و اصل مدارک داوطلبان پذیرفته شده در آزمون کتبی قبل از انجام آزمون های شفاهی و عملی مرحله دوم بایستی به مراکز تعیین شده برای مصاحبه ارایه گردند. بدیهی است صحت و سقم مدارک توسط کارشناسان بررسی و در صورت مغایرت با موارد مندرج در وبگاه، قبولی داوطلب کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی