×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۹ مهر - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
اولین نشست صمیمی فرماندارجدید شهرستان منوجان با کارکنان فرمانداری وبخشداری مرکزی وآسمینون برگزارشد.

نودژنیوز:به نقل از ؛فرمانداری منوجان ، جلسه داخلی فرماندار با کارکنان بخشداری مرکزی ، آسمینون و پرسنل فرمانداری منوجان پیش از ظهر روزچهارشنبه ششم دی ماه درمحل دفترفرماندار برگزار گردید.
محمد حجتی پور فرماندار منوجان در اولین جلسه کاری خود با همکاران فرمانداری و بخشداریها بر لزوم همکاری و تعامل همراه با مودت ، صداقت در کار و صمیمیت تاکید کردواز همکاران خواست تا با برنامه ریزی ، پایبند بودن به قانون، رعایت نظم و انضباط اداری ، هماهنگی و همکاری و تعامل با ادارات شهرستان از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند.
وی افزود: معمولاًدریک مجموعه مدیریتی یا سازمان ونهاد، کارمندان اثر گذارهستند وآن نهاد به وسیله نیروی خود که سرمایه است روبه ترقی وپیشرفت می رود.
حجتی پور به مسولیتهای خود در آموزش وپرورش، شورای اسلامی استان ، بخشداری و فرمانداری عنبرآباد اشاره کرد وبیان داشت: اگر می خواهید رضایت خدا را کسب کنید باید رضایت مردم را داشته باشید وانتظار است که مجموعه همکاران باید این تعامل را داشته باشند.
وی گفت: اولین توقعی که از کارکنان دارم همراهی وتعامل داشتن با هم و دیگر نظم و وانظباط اداری است که سر لوحه کار خود قرار دهند.
فرماندار افزود: اگر ارباب رجوع آمد کار او را بدون وقت همان روز انجام دهید ومنتظر تلفن کسی نباشید چون مردم ولی نعمت هستند وما به خاطر مردم اینجا هستیم .
نماینده عالی دولت درجمع پرسنل فرمانداری گفت: من اعتقادم براین است که هر مدیری باید کار کند واز فضا سازیها و حاشیه سازی ها دوری نماید.
فرماندار منوجان مسائل و مشکلات شهرستان و تصمیم گیری و پیگیری امورات ادارات را جزو رئوس کاری خود برشمرد و گفت: مهمترین وظیفه فرمانداری هدایت، نظارت براجرای کارها بوده و باید تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف عالیه نظام و انقلاب اسلامی بکار گیریم.
وی در پایان از جناب آقای صادقی فرماندار سابق این شهرستان به پاس خدمات انجام گرفته تقدیر کرد و برای وی آرزوی سلامتی نمود.
سپس مهدی شهسواری معاون سیاسی فرماندارضمن تبریک به مردم منوجان افزود: امیدواریم درآینده اتفاقات خوبی با فرماندار جدید ومجموعه کارکنان فرمانداری به وجود آید.
وی تصریح کرد: ما با همکاری ، صداقت و تعهد کارها را با تمام تلاش و توان انجام خواهیم داد.
درهمین راستا کارکنان نقطه نظرات خود را بیان کردند و علی محمودی زاده مسئول امور مالی فرمانداری ضمن خوشامد گویی به فرماندار گزارش کاملی از وضعیت اداری ومالی و مسائل و مشکلات فرمانداری را ارائه نمود.
در ادامه پرسنل فرمانداری و بخشداری ، مشکلات و خواسته های خود را با فرماندار در میان گذاشتند.
قبل ازاین نشست فرمانداراز بخشداری مرکزی و واحدهای اداری هر یک از کارشنان بازدید بعمل آورد.

 

گزارش تصویری:

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی