×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
ترویج بی اخلاقی و نمایش جنسی، تزلزل در جایگاه خانواده

نودژ نیوز: باید زنان جامعه را تغییر داد تا بتوان بر مردان هم مسلط شوند. بر اخلاق و فرهنگ پر افتخار ما اثر بگذارند و فرهنگ بی عفتی و

به گزارش نودژ نیوز، خبر آغاز به کار دور جدید گشت ارشاد در سایت ها، میان کاربران بحث برانگیز شده است و هرکس از روی دیانت یا سلیقه، نظر خود رابیان می نماید.

اما سؤال این است که آیا حجاب حق ماست که بصورت سلیقگی در مورد آن نظر بدهیم؟

مثلا فروش مواد مخدر حق ما است تا بتوانیم انتخاب کنیم که انجام بدهیم یا خیر؟! با این توجیه که خوب به ما چه دیگران نخرند؟!

پوشش و آرایش یک مسالۀ عمومی است و آسیب های آن تمام جامعه را در بر می گیرد.

حجاب حق زن نیست، حق شوهرش نیست، حتی حق جامعه نیست که به رای گذاشته شود، حق خداوند است که خالق ماست و با آگاهی بی نظیر از خلقت ما، آن را برای برهم نخوردن تعادل جامعۀ انسانی برما واجب نموده است.

عادی شدن یک مسأله هیچ گاه از آسیب های آن جلوگیری نمی کند.

آسیب هایی چون:

ترویج بی اخلاقی و نمایش جنسی، تزلزل در جایگاه خانواده، تحریک سست دلان و افزایش عقده های جنسی، افزایش تجاوزات و بزه کاری های جنسی، بهم زدن آرامش فکری نوجوانان تازه بلوغ یافته، سخت گیری و مشکل پسندی جوانان در امر ازدواج، تقلیل دیانت و معنویت عمومی و هزاران آسیب ریز ودرشت دیگر که برای همگان واضح و مبرهن است.

کسی نمی تواند در میان کشتی بنشیند و جای خود را سوراخ کند و به بقیه بگوید به شما چه!

اما نکتۀ مهم تر آن که سال ها پیش در مجلۀ ایران فردا مصاحبه ای میخواندم با شخصی با نام مستعار ادوارد شرلی عامل و چشم فرهنگی سازمان اطلاعاتی امریکا(سیا)، وی می گفت اگر در بدنۀ زنان ایران تغییر ایجاد کنیم در کل نظام جمهوری اسلامی تغییر ایجاد می کنیم، هر زن باچادر و حجاب خود بر سر هر چهارراه یک تابلوی زنده باد جمهوری اسلامی می باشد. زنان انقلابی فرزندان انقلابی را تربیت می کنند.

دشمن هم فهمیده است که باید زنان جامعۀ ما را تغییر دهد تا بتواند بر مردان ما هم مسلط شود. بر اخلاق و فرهنگ پر افتخار ما اثر بگذارد و فرهنگ بی عفتی و متعفن خود را بر ما تحمیل نماید.

نگاهی به برنامه های پر شمار ماهواره ای ثابت می کند که حجاب، چقدر در سیبل میدان تیر دشمن قرار دارد و از آن هراسان است.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی