×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
جلسه ستاد راهبری اقتصادمقاومتی شهرستان منوجان برگزار شد

نودژنیوز :به نقل از فرمانداری منوجان:حسین صادقی دراین همایش افزود: دهیاران و شوراها همیار و رابط بین مردم ومسئولین ونماینده عالی دولت درروستاها هستند وپیگیری مشکلات ازوظایف آنها است.
وی افزود: دهیاران مدافع حقوق نظام جمهوری اسلامی درروستاها ، وهرچه دهیار تلاش نماید آثارآبادانی درروستا بیشتر به چشم می خورد.

فرماندارمنوجان در حاشیه گردهمایی یک روزه دهیاران وشوراهای بخش مرکزی و آسمینون درمنوجان ارتباط وتعامل داشتن دهیاران وشوراها با مسئولین، یک وظیفه عنوان کرد وافزود : پیگیری امورات روستاها با تعامل هرچه بیشتروبهتر باعث نتیجه دادن می شود .
حسین صادقی دراین آئین خاطرنشان کرد: بخش عمده نیازهای اولیه شما درروستاها نیازهای عمرانی است وآنچه که درتوان دولت باشد مشکلات روستاها مرتفع خواهد شد.

وی ضمن تشکرازدهیاران وشوراها دربحث اینترنتی سرشماری عمومی نفوس ومسکن افزود: خوشبختانه این کاربزرگ انجام شد ویکی ازپارامترهای مدنظرشهرستان جمعیت بود که درسرنوشت تک تک شهرها وروستا ها اهمیت داشت و دهیاران با همکاری بخشداران و با فرهنگ‌سازی دراین راستا این امرمهم تحقق یافت وجای تقدیر است.

نماینده دولت با اشاره به بحث اقتصاد مقاومتی افزود: نگاه استاندار کرمان قبل ازتاکید مقام معظم رهبری دربحث اقتصاد مقاومتی درکشور ، بحث مثلث توسعه اقتصادی مطرح بود که درشهرستان جلساتی تحت آن شکل می گرفت ، وتا اینکه به صورت کلان ستاد اقتصاد مقاومتی درکشورمطرح واین سمت وسو درحال حرکت است .

وی تصریح کرد: درهمین راستا نظام جمهوری اسلامی با همت دولت تدبیر و امید احساس کرده که با توانمند ی داخلی می توانیم کشور را ازبحران نجات دهیم که اهداف اقتصاد مقاومتی را با تمام توان دنبال کنیم.
صادقی افزود: هرکجا کار به مردم واگذارشده، مردم به خوبی ازآن سربلند شده اند همانطور که دردوران جنگ مردم بسیج شدندوجنگ ما به نتیجه رسید. والان سیاست این است که مردم را درحوزه اشتغالزایی و عرصه اقتصادی وارد کنیم.
وی خاطر نشان کرد: استان کرمان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی قرارگرفت واولین شهرستان ، قلعه گنج مطرح شد و مسئولین همت کردند که همه شهرها ی استان دربحث اقتصاد مقاومتی فعال شوند.

صادقی افزود : درهمین راستا استاندارکرمان شرکت گهر زمین را به عنوان پشتیبان معین شهرستان منوجان قرار داده که درحوزه های مختلف کشاورزی، صنعت ومعدن ، گردشگری واجتماعی فعالیت خود را دراقتصاد مقاومتی شروع کند .

وی بیان کرد: دهیاران وشوراها می توانند اطلاعات درحوزه خود را دراختیار کارشناسان این شرکت قرار دهند وبراساس بررسی نیازهای هرکدام از روستا ها مشکل عمده شهرستان که بیکاری است تامین می شود.
صادقی در این همایش اظهار داشت : تشکیل شورای اقتصاد مقاومتی در روستاها با تعامل بخشدار ، دهیاران وشوراها بزودی انجام می شود.

در این همایش رضا میرشکاری بخشدار مرکزی شهرستان منوجان طی سخنانی گفت: هدف اقتصاد مقاومتی کاهش نرخ بیکاری است و دهیاران وشوراها دراین زمینه بستر سازی لازم را برعهده دارند.
بخشدار مرکزی به نقش مهم آشنایی به قوانین، وحدت و همدلی و برنامه ریزی در عملکرد اشاره کرد و اظهار داشت: امروز دهیاران و شورا نباید تنها نگاه عمرانی داشته باشد بلکه به جنبه اقتصادی و فرهنگی نیز باید ورود پیدا کند.
میرشکاری خاطرنشان کرد: این دولت معتقد است که همه کارها در قدم اول باید به دست اراده و توسط مردم انجام گیرد .

گزارش تصویری:

false
true
true
true
  1. Sadra

    با تشکر از سایت خوبتون من همیشه اخبار شهر نودژ زو از طریق شما پیگیری می کنم به جرات می گم که شما سریعترین و به روز ترین سایت خبری شهر نودژ هستید

    • admin

      خواهش می کنم مرسی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی