×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۳ آذر - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
حذف ۲ بخش خبری از تلویزیون

بخش خبری ساعت ۱۹ شبکه یک سیما حذف می‌شود. با این تغییر بخش خبری ساعت ۲۱ تنها بخش خبری شبکه یک سیما خواهد بود.علاوه بر آن بخش خبری ساعت ۱۸ شبکه ۴ هم از امشب پخش نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری نودژ نیوز:کمتر از یک سال است که محمد سرافراز رئیس صدا و سیما شده است. روزهای نخست مدیریتش شیب تغییرات ساختاری و مدیریتی در رسانه ملی بیشتر بود و این روزها، تغییرات به صورت جزئی تر در بخهشهای مختلف رسانه ملی دیده می‌شود.

پس از تغییرات در ساختارهای معاونت سیما، تغییرات در ساختار معاون خبر که جایگزین معاونت سیاسی شد، سرعت گرفت.
پس از چینش مدیران برخی از بخش‌های خبری، اصلاحات بنیادین در واحد مرکزی خبر با تعطیلی دفا‌تر واحد مرکزی خبری در  برخی از کشورهای پرهزینه آغاز شد. یکی دیگر از تغییرات این بود که عنوان بخش واحد مرکزی خبر با عنوان خبرگزاری صداو سیما تغییر یافت .
بخش خبری ساعت ۱۹، یکی از بخشهای خبری صدا و سیما که بیش از ۲۰ سال  است از تلویزیون، پخش می‌شود. گویا تغییرات در بخشهای خبری سراغ این بخش هم آمده است. بخش خبری ساعت ۱۹ شبکه یک سیما حذف می‌شود. به تبع آن مجله خبری ساعت ۱۹:۱۰ که به همت باشگاه خبرنگاران جوان تولید می‌شد، نیز ظاهرا به پایان بخش خبری ساعت ۲۱ منتقل می‌شود.
این تغییر باعث می‌شود زمان پخش خبر ساعت ۲۱ بیشتر شود و تنها بخش جدی خبری شبکه یک سیما شود.
طبق آنچه مدیر شبکه ۴ اعلام کرده بود بخش خبری ساعت ۱۸ شبکه ۴ نیز از امروز حذف می‌شود و تنها بخش خبری شبکه ۴، بخش خبری ساعت ۲۰ خواهد بود تا دومین بخش خبری شبکه‌های عمومی تلویزیون نیز حذف شود.
بخشی از این تغییرات به این دلیل است که شبکه‌های عمومی تنها یک بخش خبری داشته باشند و تمرکز فعالیتهای خبری بیشتر در «شبکه خبر» باشد.میزان مخاطبان «شبکه خبر» در ماه‌های اخیر به خصوص با پوشش ویژه این شبکه از ۲ اتفاق تاریخی پایان مذاکرات هسته‌ای و فاجعه منا، افزایش قابل‌توجهی یافته است.
منبع :تسنیم

 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی