×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۴ مهر - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
دستهایی در پس پرده بدنبال به شکست کشاندن پروژه های مثلث اقتصاد مقاومتی در منوجان !

نودژنیوز:این روزها متاسفانه فشارها و تهمتها بر مجموعه ستادی معین اقتصادی منوجان طاقتشان را حسابی طاق کرده تا جایی که حرف از استعفا و خداحافظی از این مجموعه را سر می دهند !
اسلام سالاری مدیر اجرایی معین اقتصادی منوجان یکی از متنفذین سیاسی حوزه جنوب کرمان بود که همزمان با حضور شرکت گهر زمین (معین اقتصادی منوجان) با این شرکت به همراه فرماندار وقت (حسین صادقی) و عبدالرضا دانشور بعنوان نمایندگان بومی منطقه با توجه به شناختی که از ظرفیتها و محرومیتهای منطقه داشتند مشغول فعالیت و همکاری شدند .
در این راستا و بعد از کناره گیری حسین صادقی و کنار زدن عبدالرضا دانشور از سوی مدیران گهرزمین ،وی بعنوان مدیر اجرایی مشغول بکار شد و با توجه به شم بالای سیاسی و اقتصادی و نیز روابط عمومی بسیار خوبی که از همان قدیم الایام داشت توانست با برقراری ارتباط مستقیم و دوستانه با سردار پوریانی یکی از سهامداران اصلی و مدیرعامل شرکت گهر زمین و مهندس منصوری معاونت توسعه گهر زمین خدمات بسیار خوبی در سطح شهرستان انجام دهد .
معین اقتصادی منوجان در میان معین های اقتصادی سایر شهرستانها به نسبت موفقیتهای چشم گیری داشته است شاید قیاس میان شرکت گهر زمین و بنیاد مستضعفان بعنوان معین اقتصادی قلعه گنج قیاسی مع الفارق باشد چرا که بنیاد زیر نظر مقام معظم رهبریست و به این نهاد دستور داده اند که با حضور در قلعه گنج بعنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی این منطقه را از محرومیت نجات دهند حال آنکه گهر زمین یک شرکت خصوصیست و هرچند عده ای عنوان می کنند که معافیتهایی شامل حال این شرکت از ناحیه فعالیتهایی که در منوجان صورت گرفته می شود لیکن هزینه ها و بودجه هایی که تا کنون در منوجان هزینه کردن اند بسیار بیشتر از همان معافیتهاست !
حضور این شرکت در منوجان قرار بود که دو ساله به پایان برسد اما همین روابط نزدیک ستاد معین اقتصادی منوجان با مدیران گهرزمین و مسئولین استانی و کشوری سبب ماندگاری این شرکت و انجام طرحهایی در حوزه عمرانی و اشتغالزا و آسیبهای اجتماعی شده است .
اما متاسفانه عده ای از روی جهالت، عمدی یا سهوی مشغول ضربه زدن بر پیکره ی ستاد معین اقتصادی شهرستان منوجان هستند تا با دلسرد کردن آنها ایشان را از صحنه بدر کنند و به اهداف سیاسی و اقتصادی خود برسند.
متاسفانه ما منوجانیها همیشه زیر پای نیروهای توانمندمان را به دلایل واهی خالی می کنیم و کاری می کنیم که فرد را فراری دهیم اما اگر به جای همان نیروی بومی یک نیروی ضعیف غیر بومی قرار گیرد بدون سرو صدا و جار و جنجال اجازه می دهیم به کارش بدون اینکه هیچ دستاوردی برای پیشرفت و توسعه داشته باشد ادامه دهد و هیچ مطالبه ای از او نمی کنیم بلکه مدام تملق و چاپلوسی از او را سرلوحه کارمان قرار می دهیم .
فرضا اسلام سالاری یا حسین صادقی را از شرکت فراری دادیم ،اما تا کی باید نیرو سوزی کنیم ! تا کی باید چوب لای چرخ همدیگر بگذاریم! تا کی باید کینه های سیاسی از پیشرفت و توسعه ما جلوگیری کنند!
در حال حاضر با توجه به حضور سالاری از ابتدای اجرای مثلث توسعه اقتصادی منوجان در انجام طرحها و پروژه ها و شناخت و اطمینانی که مدیران گهرزمین به وی دارند بهترین گزینه برای مدیریت اجرایی معین اقتصادیست .
بهتر نیست به جای ایراد تهمتهای ناروا و دلسرد کردن نیروهای توانمند بومی که در سطح استان از نفوذ قابل توجهی هم برخوردارند از ایشان حمایت کنیم و اگر واقعا دلسوز موطن خویش هستیم دست از لجبازی های سیاسی و کینه های چرکین برداریم و اجازه دهیم این افراد که دلسوزانه زندگیشان را وقف خدمت به مردم و شهرستان کرده اند ،به کارشان با تمدد اعصاب ادامه دهند ؟!اسلام سالاری و مانند او علیه السلام نیستند و مبرا از خطا و اشتباه هم نیستند و چنین ادعایی هم ندارند!
لیکن خیر الموجودین اند !
این یک اتمام حجت است برای همه کسانی که در حال تخریب ستاد معین اقتصادی شهرستان منوجانند بدانید که دود این سیاست کثیف به چشم همه مردم شهرستان خواهد رفت و مردم را از خدمات معین اقتصادی بی بهره خواهد ساخت .اینجانب بعنوان مطلع با هر شخصی که نقد ،مطالبه و بدنبال شفاف سازی از فعالیتهای گهرزمین باشدآمادگی دارم مستند فعالیتهای شرکت را تشریح نموده تا اذهان عمومی روشن شود.
جبار زارعی ١۶مرداد ٩٨

 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی