×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

نودژنیوز:امام جمعه آسمینون افزود: آنچه که مسلم است هیأت حاکمه جدید آمریکا براى توجیه خروج خود از برجام به‏ دنبال بهانه‏ هاى واهى است و آمریکایى‏ها بر روى بهانه بازدید از مراکز نظامى کشورمان تمرکز کرده اند؛ قطعا طرح بازدید از مراکز نظامى ایران جهت راستى آزمایى برجامى با امتناع و مخالفت تصمیم گیران کشور مواجه خواهد شد.

وی افزود:بهانه‏گیرى ‏هاى خصمانه آمریکا بحث امروز و دیروز نیست و این مسأله سبقه تاریخى دارد. ما یک کشور مستقل هستیم و آمریکایى‏ها نمى ‏توانند استقلالمان را با درخواست بازدید از مراکز نظامى نادیده بگیرند.

حجت الاسلام و المسلمین رضا احمدی نیک با اشاره به مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری بیان داشت :دولت دوازدهم با پشت سر نهادن مراسم تنفیذ و تحلیف ،به فضل الهی به طور رسمی وارد یک دوره چهار ساله دیگر برای خدمت به میهن اسلامی و مردم شریف ایران گردیده و از این پس چنان که بارها ریاست محترم جمهوری مطرح نموده است فصل همدلی و همکاری و خدمت در فرصتی دیگر که مردم با رای خود و رهبری عزیز انقلاب با تنفیذشان به وجود آوردند ،آغاز گردید.

رضا احمدی نیک تاکید کرد :در شرایط امروز منطقه و جهان و آرایش پیدا و پنهان دشمنان قسم خورده ملت ایران ،بیش از هر زمان انتظار می رود که اولا از همه ظرفیت های داخلی برای پیشرفت و تعالی کشور و ایجاد یاس و نامیدی برای بدخواهان انقلاب استفاده شود و در مرحله دوم دولت زیر بار سهم خواهی معاندان نظام و بقایای فتنه گران که در حال نفوذ در مراکز تصمیم سازی و تصمیم گیری هستند،نرود.

وی افزود:در مرحله سوم مردم انتظار دارند در فضای همدلی ودر سالی که مزین به نام اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده وعده های داده شده مدنظر قرار گیرد و انتظارات به حق مردم در متن دغدغه ها و برنامه ریزی دولت دوازدهم لحاظ شود.

امام جمعه آسمینون با گرامیداشت ۲۶مرداد سالروز ورود آزادگان و اسرای سرافراز به میهن اسلامی خاطر نشان کرد:آزادگان در حقیقت تندیس های استقامت بوده و هستند ، پرچمداران پیام انقلاب و دفاع مقدس و پاسبان ارزش های انقلاب در آن طرف مرزها بودند و امروز هم باید قدر این سرمایه های عظیم را دانسته چرا که این بزرگان مکمل راه شهیدان در دفاع مقدس و بعد از آن هستند.

احمدی نیک با انتقاد صریح و تند از ظلم در حق دانش آموزان پنج شهرستان جنوبی در مسائل آموزشی و کنکور عنوان کرد :چرا باید سهمیه این فرزندان زجر دیده را دیگران استفاده کنند و حق آنان را پایمال کنند لذا از همه مسئولین مربوطه می خواهیم با تمام توان و قاطعانه از حق و سهمیه فرزندان خود دفاع کرده و با سکوت خود به جوانان سخت کوش پنج گنج جنوب خیانت نکنند.

وی همچنین با تبریک روز خبرنگار از زحمات صادقانه این تلاش گران عرصه اطلاع رسانی تقدیر نمود.گفتی است در این مراسم از خبرنگاران نودژ نیوز و تریبون جنوب به همراه خبرنگار صدا سیما تجلیل شد .

گزارش تصویری:

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی