×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۹ مهر - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
رئیس اداره تعاون و رفاه اجتماعی منوجان معرفی شد

نودژنیوز:آیین معارفه سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان منوجان با حضور فرماندار، حراست  سازمان  تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان ، رئیس اداره کار کهنوج وجمعی از همراهان درمحل دفتر فرماندار این شهرستان برگزارشد.

حسین صادقی فرماندار منوجان در این معارفه اظهار داشت: یکی از گله مندی های مردم طی مراسمی و با حضور مسؤولان، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان منوجان معرفی شدراین شهرستان ،در حوزه کار و رفاه اجتماعی بوده است.
وی  افزود: با توجه به سنوات و سابقه منوجان و اینکه در گذشته و زمانی که شهرستانهای همجوار نمایندگی نداشته اند منوجان دارای نمایندگی  کار و رفاه اجتماعی بوده و این مایه تأسف است که منوجان در چارت سازمانی ارتقایی نداشته است.
صادقی تصریح کرد: انتظار ما از مسؤولان این است که تجدید نظر کنند و این نقیصه را در شهرستان منوجان رفع کنند.
فرماندار منوجان با بیان اینکه نتوانسته ایم در حوزه کار اعتماد مردم را جلب کنیم، متذکر شد: اگر بخواهیم معنویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت را اجرا کنیم باید بتوانیم اعتماد مردم را جلب کنیم.
محمود شهیدی مسئول حراست سازمان تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان کرمان در حاشیه این معارفه بیان کرد: سابقه منوجان نسبت به شهرستانهای جنوبی در حوزه کار مطلوب بوده است.
وی افزود: گرچه در چارت سازمانی گسترش در سیستم وجود ندارد اما حق منوجان که می توانست مستقل باشد ادا نشده است.
شهیدی ادامه داد: سازمان تعاون فرابخش بزرگی است، گرچه در شهرستانهای کوچک نمودی نداشته اما در کلان بسیار بزرگ و گسترده است چراکه بخش عمده ای از اقتصاد کشور زیر نظر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
شهیدی با اشاره به اینکه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بین مردم شناخته  شده نیست، تشریح کرد: متاسفانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی نتوانسته است در شهرستانهای جنوبی نمود و ظهوری داشته باشد که امیدواریم با معارفه رئیس جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان منوجان، این امر محقق شود و در این شهرستان تعاونی های فراگیر و روستایی شکل گیرد.
رئیس حراست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اذعان داشت: مهمترین حلقه مفقودی این امر باور تعاونی ها است ، که باید باور تعاونی ها در این زمینه  فرهنگ سازی شود.
یاد آوری می شود در این آیین مصیب یحیی زاده به عنوان رئیس جدید اداره تعاون ، کارورفاه اجتماعی  منوجان معرفی شد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی