×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
سخنان سردار سعادتی در مراسم ۹ در آسمینون

نودژنیوز:سردار سعادتی با بیان اینکه حضور شما نشانه ی رشد و ولایت مداری و بلوغ فکری شما ملت فهیم بخش اسمینون است در فتنه۹دی دشمن و به قدری کار کرده بود که صدا هزار تو را خیابان ما آورده بود که کار نظام را یکسره کنند که این قدرت فکری و وی افزود :اصلی نظام اسلامی بود که مردم را به صحنه اورد.افتخار میکنم به رشد و بالندگی مردم یعنی این بخش و مرد بسیجی این بخش.
سردار سعادتی:معمولا در حفظ بقای هر انقلابی چند عامل بستگی دارد،۱-پایداری و پایبندی و استقامت مردم۲-رهبری انقلاب اسلامی که دو محکم و استوار در صنحه اند و فریب۲۳۰هزار شهید تقدیم انقلاب کردن . در راستای اجرای منوبات امر امام زمان کم نگذاشتند۳-انسجام و حدت و همگرایی وهم افزایی و بصیر مردم ملت پایدار،انقلابی،مطیع امر امام زمان و جانشین اوست.دشمنان از هر روشی استفاده می کنند اما تاب مقاومت در برابر این ملت را ندارند در دوران فتنه ی سال۸۸ خیلی سخت تر از دوران هشت سال دفاع مقدس بود خیلی از بزرگان حکومت در این امتحان مردود شدند و همه دیدند این مردم در صحنه اند و بصیرند چرا که کسانی که در سال۶۰ امام و رهبری را یاری کردند در این امتحان مردود شدند.چرا که این فتنه هم برابر حکومت بود هم برابر خواص و هم برای مردم برنامه داشت ما باید محیط را امن کنیم و پرچم اسلام رابرفراز خانه خدا نصب کنیم.


چرا که امروز فتنه گران نمی خواهند از این مردم عذر خواهی کنند و نامه می نویسند به اقای تراپ که ایرانی ها را تحریم کنند و اینکه تحریم های موجود نتیجه نامه موسوی و کربی است که نامه می نویسند که تنها با تحریم راه مقابله با ایران است همه در صحنه اند تا هر طور شده نور این انقلاب اسلامی را خاموش کنند اما نور این انقلاب به برکت خون شهدا و برکت رهبر و شما مردم روز به روز بیشتر می شود.ما نباید محور حرکات مان-۱ولایت باشد چرا که راه رسیدن به قله ی پی در پی و طی مراحل بزرگ انقلاب ما عمل به سیره و رهنمود های مقام معظم رهبری است۲- تقوا پیشه کردم۳- تکیه بر اصول و محکمات:همه چیز این انقلاب مردمند ما انقلابی داریم و ضد انقلابی ،چپ و راست نداریم همه باید دست مردم را ببویسم،خدمتگذار این مردم باشیم.مراقب مسائل حاشیه ای باشیم و تکیه بکنیم بر محتوا ومحکمات۴-پرهیز از اختلافات:در فتنه ی۸۸ چقدر صدمه دیدیم ۸ماه در گیر بودیم ۵-بصیرت افضایی: ولایت خط راه ماست،فرزند پیامبر در میان شماست،جانشین امام زمان در میان ماست ،دست به دست هم بدهیم.

جنگ دوم بعد از فتنه ی ۸۸ برجام بود. اگر شیطان کارش انحراف گری است مگر میشه به این شیطان دست داد،بار ها حضرت اقا فرمود در هر کاری از بزرگان مشاوره بگیرد،تضمین بگیرد،چرا گوش به حرف شیطانی دارید که خاصیت شیطان گردی دارد.امروز صهیونیست ها همه در محاصر ما هستند.چرا مسولین دغدغه ندارند برای حل مشکلات مردم مگر اقا اقتصاد مقاومتی را مطرح نکردند.امروز عده ای با برنامه میخواهند جلوی کار هایی که باعث پیشرفت این مردم است را بگیرند می خواهند با خرید هواپیما صد هزار فرصت شغلی برای امریکایی ها درست کنند با خرید کشتی شغل برای کره ای ها درست میکنیم.ما معتقدیم که برجام هیچ فرجامی نداشته برای ما در سوریه امروز برکت وجود نورانی حضرت اقا امروز از ۱۰ گردان فقط سی نفر از بچه های ما انجا هستند.
این است بصیرن همگانی و اگاهی و ولایت مداری.ما در مقطعی هستم که باید در این مقطع منسجم باشیم.
انتخابات: در این مقطع کشور باید خوب انتخاب کنیم تا از ان نتیجه خوب بهرمند شویم ،انسجام وحدت بصیرت اگاهی و شاخص ها مد نظر باشد.انتخابات دخالت مردم در سرنوشت ان هاست . همه با هم حضور حداکثری داشته باشیم و معیار های درست را انتخاب کنیم.
مشارکت در بحث اقتصاد مقاومتی:دشمن یکی از کار هاین در فضای مجازی رواج کار نکردن در میام جوانان است مسئولین باید زیر ساخت های برابر مردم فراهم کنند.

در زیر به گزارش سفر سردار مهدی سعادتی می پردازیم به همراه گزارش تصویری این سفر:

بازدید سردار مهدی سعادتی ازدرمانگاه نودژ

بازدید سردار مهدی سعادتی از دفتر امام جمعه آسمینون

دیدار امام جمعه و سردار مهدی سعادتی با خانواده های جانبازان

همایش گرامیداشت ۹دی در بجگان

حضور بر مزار شهداء کندر

 

گزارش تصویری:

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی