×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
سوء استفاده های اخلاقی در این شبکه ماهوره ایی

همه مجریان شبکه ضد فرهنگی من وتو بدنبال انتخاب بهترین مجری و برنامه ساز و … هستند تا شاید نگاه بینندگان این شبکه به آن جلب شده و افتضاح اخلاقی اخیر در سایه آن به فراموشی سپرده شود غافل از آنکه واژه پایان برای فساد مجریان من وتو اساسا تعریف نشده است.

به گزارش نودژ نیوز :مدتی است غیبت ناگهانی و بحث برانگیز “پریسا سحرخیز”، مجری و برنامه ساز شبکه من و تو سوال ها وابهام های فراوانی را به دنبال داشته است تا اینکه این مجری زن از جداشدنش از تلویزیون من و تو خبر داد. پریسا سحر خیز که مدعی است، خود از این شبکه جدا شده است تنها دلیل این جدایی را سوء استفاده های اخلاقی در این شبکه عنوان کرد.

وی در فیسبوک شخصی خود درخواست طرفدارانش را علت بازگو کردن جدایی خود از شبکه من و تو عنوان کرد و در آغاز نوشت: «خیلی وقته با خودم کلنجار میرم که حرفهای دلمو بزنم یا نه. هیچ وقت دوست نداشتم درمورد علت نبودنم حرفی بزنم اما این مسیج ها و درخواست های شما دوستان با محبتم بود که منو وادار کرد تا پا رو دلم بذارم و حرف دلم و بزنم .
سحرخیز در ادامه حرف های جنجالی خود ضمن اشاره به سوءاستفاده های غیراخلاقی صورت گرفته در شبکه من و تو و روابط ضربدری عوامل این شبکه انگلیسی افزود: «تنها چیزی که نمی شد باهاش کنار اومد و برام خیلی سخت و عذاب آور بود این بود که بخوام با کسی غیر از همسر خودم رابطه داشته باشم و یا قبول کنم که همسرم با کسی غیر از من باشه .
مجری سابق شبکه من و تو به پارتی های غیر اخلاقی عوامل شبکه من و تو در لندن هم اشاره کرده و اضافه کرد: «چیزی که برای خیلی از بچه های شبکه عادی بود اونقدر عادی که حتی همسراشون و به همدیگه پیشنهاد می دادند و به این بهونه مهمونی های زیادی می گرفتند. واقعا شرمم میاد از چیزهایی که تو این مهمونی ها می گذشت بگم .
این در حالی است که چندی پیش پریسا سحرخیز در اقدامی مشابه لب به افشاگری گشوده و  از تجاوز جنسی تیام بصیر مجری شبکه من و تو به خانم روشنا، از شرکت کنندگان آکادمی گوگوش پرده برداشت .
این در حالی است که طی هفته ای که گذشت گل کاری های مجریان من و تو فقط به این جریان ختم نشد و چند روز پیش انتشار خبری در رسانه ها همه مخاطبان این شبکه را مورد هیرت قرار داد.
 «بر اساس گزارش سی‌ان‌ان، رها اعتمادی به جرم قاچاق ۲۵ کیلوگرم مواد مخدر از آمستردام به سوئد توسط پلیس هلند بازداشت شد .
پس از اینکه رها اعتمادی، مجری مشهور شبکه من و تو، به علت تعرض و آزار یک پسربچه ۱۱ ساله دستگیر شد، اکنون بار دیگر به اتهام قاچاق مواد مخدر در بازداشت به سر می‌برد .
او در بین مرز هلند و دانمارک دستگیر شده است. پلیس هلند می‌گوید این اولین‌بار نیست که رها اعتمادی اقدام به قاچاق مواد مخدر می‌کند اما این بار او در دام پلیس گرفتار شد .
رها اعتمادی نیز گفته است: دستگیری من صحت دارد و برای آن از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی شده بود. من باهوش‌تر از این هستم و گرفتار شدن در دام پلیس هلند مانند آن است که مسابقه بوکس را به یک دختر ببازی .
او در حال حاضر آزاد شده اما به زودی در هر دو کشور هلند و دانمارک محاکمه خواهد شد. گذرنامه رها اعتمادی باطل شده است و او اکنون به‌عنوان یک پناهنده جنایی محسوب می‌شود. او می‌گوید قصد دارد به جزیره‌ای برود تا زندگی آرامی را تجربه کند؛ شاید مکانی در آسیا!
این جریان در یک ماه گذشته نیز ابعادی را دنبال می کرد و چندی پیش اخباری در خصوص گرایش عوامل و مسئولان شبکه من وتو به خصوص رها اعتمادی،امید خلیل و تیام بصیر به همجنس گرایی در وبلاگ شخصی یکی از عوامل شبکه من وتو به نام رها اعتمادی منتشر گردید .
که همین امر موجی از اعتراضات بینندگان شبکه را به همراه داشت. مسئولان شبکه من وتو به دلیل این اتفاق مدتی رها اعتمادی را که به دلیل مشکلات خود با عوامل شبکه دست به این افشا گری زده بود را از کار معلق کردند اما این پایان کار نبوده و این امر نتوانست موج اعتراضات بینندگان شبکه را خاموش کند .
پس از این اتفاق، رها اعتمادی جلوی دوربین آمده و اعلام کرد عقاید شخصی هر کسی به خودش ارتباط دارد و این موضوعی نیست که بخواهد اینقدر هیاهو به پا کند ، پس از صحبت های رها اعتمادی شائبه همجنس گرایی عوامل شبکه من وتو به واقعیت تبدیل شد و همین امر موجب ریزش قابل توجه مخاطبان شبکه گردید.
این ماجرا تا حدودی کمرنگ شده بود تا اینکه چند روز پیش پیامی در صفحه فیس بوک شخصی امید خلیلی با این مضمون منتشر گردید:” درود بر شما دوستان عزیزم به راستی نمیدونم چگونه خوشحالیم رو بازگو کنم، بایدبه شما دوستان یه خبری رو بدم من و تیام تونستیم تولندن به صورت قانونی با هم ازدواج کنیم
من هم نام خودم رو از امید به تینا تغییر دادم البته این پیشنهاد تیام بود، خیلی جای شما خالی بود یه پارتی کوتاه هم گرفتیم واقعا خیلی خوشحالم که من و تیام نخستین کسانی هستیم که میان همکارامون تو شبکه رابطه مون رو قانونی و رسمی کردیم. بدرود.
  تلویزیون من وتو در غیاب شبکه های ماهواره ای فارسی زبان که هر کدام به دلایل متعدد قادر به ادامه کار نبودند توانست بوی سبقت را از آنها ربوده و نظر مخاطبان آنها را به خود جلب نماید، با این وجود حضور مدیران،مجریان و برنامه سازان این شبکه پای ثابت حواشی این شبکه تلویزیونی بوده و هست.
تنها پس از مدت کوتاهی اخبار و گزارش های رسیده از شبکه من وتو حاکی از آن بود که مدیران و مجریان این شبکه متاسفانه دارای انحراف های جنسی هستند و حتی مدیران ارشد این شبکه یعنی «کیوان و مرجان عباسی» مدیر یک تلویزیون پورنو به نام «هاستلر تی وی» در کشور کانادا می باشند! با این حال مجریان این شبکه از نگاه مخاطبان همچنان پاک و بیگناه تصور می شدند!
علاوه بر این گرایش جنسی دو تن از مجریان مرد این تلویزیون یعنی «تیام بصیری و امید خلیلی» از دیگر حواشی شبکه انگلیسی من وتو بود که البته از جانب این دو مجری نه تنها تکذیب نشد بلکه آنها با انتشار کامنتی در فیس بوک به این انحراف جنسی اشاره کرده و آن را جزئی از واقعیت موجود دانستند که به هیچ عنوان قابل سرزنش نیست! این ماجرا از جانب امید خلیلی چنین روایت می شود: «من هم نام خودم رو از امید به تینا تغییر دادم البته این پیشنهاد تیام بود، خیلی جای شما خالی بود یه پارتی کوتاه هم گرفتیم واقعا خیلی خوشحالم که من و تیام نخستین کسانی هستیم که میان همکارامون تو شبکه رابطه مون رو قانونی و رسمی کردیم. بدرود”».
در مورد آخر هم «پریسا سحرخیز» پرده از فساد اخلاقی کارکنان شبکه من وتو بر می دارد، جایی که فساد اخلاقی به اوج خود می رسد و کارکنان این شبکه همسران شان را به یکدیگر تعارف می کنند؛ فساد اخلاقی کارکنان شبکه من وتو که از مدت ها پیش قابل پیش بینی بود حاصل نگرش غرب گرایانه آنها نسبت به تمامی موضوعات معمول زندگی است.
با این همه مجریان شبکه ضد فرهنگی من وتو بدنبال انتخاب بهترین مجری و برنامه ساز و … هستند تا شاید نگاه بینندگان این شبکه به آن جلب شده و افتضاح اخلاقی اخیر در سایه آن به فراموشی سپرده شود غافل از آنکه واژه پایان برای فساد مجریان من وتو اساسا تعریف نشده است. در همین راستا «پانته آ مدیری »با انتشار کامنتی در فیس بوک به انتخاب بهترین در تلویزیون من وتو اشاره می کند. وی برنامه “بفرمائید شام” را بهترین برنامه، “مستند رضا شاه” را بهترین مستند این شبکه و امید خلیلی و خود [پانته آ مدیری] را بهترین مجریان این تلویزیون معرفی می کند.
تنها گذشت زمان است که می تواند پرده از فساد درونی شبکه من وتو بر دارد، کمتر کسی در گذشته تصور می کرد که فساد اخلاقی تا این حد در مجریان من و تو ریشه دوانیده باشد اما به لطف افشاگری برخی و البته گذشت زمان پرده از فساد اخلاقی مجریان من وتو برداشته می شود تا مخاطبان این شبکه بیش از این فریب اظهارات آنان را نخورند! اظهارات پر رنگ و لعاب مجریان این شبکه در قالب برنامه های مختلف خانوادگی و اجتماعی در حالی بیان می شود که فساد اخلاقی بخشی از شغل مجریان من وتو می باشد

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی