×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳۰ مهر - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
قطار توسعه شهری نودژ شتاب گرفت

نودژنیوز:گشت و گذار در شهر نودژ را به اتفاق نماینده شهردار از شهرک گداری شروع کردیم که روشنایی بلوار متعلم و آسفالت بلوار عاشورای گداری و زیرسازی و جدول گذاری خیابان گداری را میتوان از جمله عملکرد یک ساله شهردار برشمرد.

مقصد بعدی ما شهرک شهید بهشتی است که زیرسازی انتهای خیابان شهدا یا همان شاهد دو وسه وشش و زیر سازی خیابانفجر ۴ و ۵ و جدول گذاری بلوار فجر به وضوح حکایت محله به محله و عدالت در حوزه شهری را اشکار میسازد. آسفالت بلوار مسجد جامع و آسفالت انتهای بلوار فجر را نماینده شهردار با انگشت اشاره نشانم میدهد.

 

آسفالت و زیر سازی انتهای خیابان اندیشه و سنگ نمای بلوار شهید بهشتی و رفوژ و تعویض جداول قدیمی را به نظاره نشستیم تا گذرمان به طرح جدول گذاری و زیر سازی آسفالت خیابان غدیر افتاد.

آسفالت بلوار طلوع و زیر سازی و جدول گذاری انتهای بلوار و جدول گذاری همچنان با همتی مضاعف دنبال میشود که سرمان از محله یوسف آباد در امد! زیرسازی و جدول گذاری و آسفالت خیابان مطهری را نشانمان میدهند.

زیر سازی و آسفالت خیابان شهیدجعفری و یوسف زاده را مشاهد کردیم یقین پیدا کردیم در این شهر نهضت آسفالت به معنای واقعی رقم خورده . زیر سازی و آسفالت خیابان مولوی یک و دو زیر سازی و آسفالت خیابان حسین اباد و کوچه های فرعی سعدی حسین اباد نیز اخرین هدف مشاهدات عینی ماست که به جرعت باید اعتراف کرد: قطار توسعه شهری در این شهر شتاب گرفت سپس به اتاق شهردار رفتیم و نقشه های توسعه فضای سبز را در قالب پارکی به وسعت پارک شوباد به نظاره نشستیم.

گشت و گذار سه ساعته ما در شهر پایان پذیرفت تا هفته های بعد مجدد به این شهر سفر کنیم و جمعبندی کامل را به رشته تحریر درآوریم.

گزارش تصویری:

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی