×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
لزوم تمرکز مسئولین بر اقتصاد و پرهیز از حواشی راه عبور از مشکلات اقتصادی و معیشتی است.

نودژنیوز:لزوم تمرکز مسئولین بر اقتصاد و پرهیز از حواشی راه عبور از مشکلات اقتصادی و معیشتی است
حجت الاسلام و المسلمین رضا احمدی نیک امام جمعه بخش آسمینون (نودژ) در خطبه های نمازجمعه(۱۷خرداد۱۳۹۸) گفت : لزوم تمرکز مسئولین بر اقتصاد و پرهیز از حواشی راه عبور از مشکلات اقتصادی و معیشتی است.
حجت الاسلام و المسلمین رضا احمدی نیک افزود مسله مهم امروز جامعه مسئله اقتصاد است گرچه مسائل فرهنگی و امنیتی هم مهم هستند اما در این برهه مسائل اقتصادی و معیشتی مهم تر است و لزوم تمرکز مسئولین بر اقتصاد و پرهیز از حواشی راه عبور از مشکلات اقتصادی و معیشتی است.
رضا احمدی نیک در تبیین رهنمودهاى مقام معظم رهبرى درمراسم سالروز رحلت امام خمینی (ره)و دیدار با مسئولان نظام بیان داشت خصوصیت بارز و حیاتی امام (ره) «مقاومت و ایستادگی در برابر موانع و مشکلات» بود. مقاومت یعنی انتخاب راه صحیح، آغاز حرکت در این راه، مبارزه با موانع و مشکلات و ادامه ی راه حق بدون انصراف یا توقف.
احمدی نیک تاکید داشت امام بزرگوار برخلاف تفکر غلطی که می گوید «فایدهای ندارد» و یا «نمیتوانیم»، مقاومت در برابر گردن کلفت های دنیا را امری ممکن می دانست و بر اساس همین مبنا، در دوران نهضت اسلامی و همچنین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، در برابر فشارها ایستادگی کرد.و بعد از امام (ره) مقام معظم رهبری هم همان راه را با قدرت ،شجاعانه امیدوارانه ،مبتکرانه ،عاقلانه و خردمندانه ادامه دادند و این مقاومت و ایستادگی ملت و رهبران ایران اسلامی ،تبدیل به یک مکتب ،اندیشه ، نقشه راه و الگوی کشورها و ملت های مسلمان شده است.
خطیب جمعه نودژ گفت گرچه مقاومت هزینه دارد ؛سختی دارد اما هزینه آن به مراتب از سازش و تسلیم کمتر است .امروز نمونه های فراوان برکات و ثمرات مقاومت در دنیا و به خصوص در منطقه ،چه از جهانی شدن روز قدس و چه تقویت جبهه مقاومت و پیروز ی آن ها و در ماندگی رژیم صهیونیستی و در واقع «دکترین مقاومت خمینی» ، شاهرگ های سیطره ی غرب و آمریکا را هدف گرفته است.
امام جمعه نودژ مطرح کرد ضرورت دارد مسئولان اجرایی و به خصوص دستگاه دیپلماسی کشور در مقابل عقب نشینى ظاهری کاخ سفید و عملیات فریب دشمن هوشیار و آگاه باشد چرا که از یک سو از مذاکره با شروط ۱۲گانه حرف می زند و از سوی دیگر از مذاکره به دون پیش شرط سخن می گوید از سوی تهدید می کند و ملت ایران را تروریست می خواند و از سوی دیگر می گوید ما به دنبال براندازی نظام نیستیم همه این ها نقشه برای عقب راندن و تسلیم ملت ایران و فریب مسئولان است تا دو قطبی مذاکره و نفی مذاکره را درست کند و در نهایت نقاط قوت ما را تعطیل کند.

گزارش تصویری:

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی