×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

نودژنیوز :صبح پنجشنبه افتتاحیه کلاس روزانه حفظ تخصصی دو ساله قران کریم شعبه نودژ با حضور امام جمعه موقت منوجان حاج اقا سالاری وجناب اقای امینی از اداره ارشاد اسلامی وجمعی از حافظان مربیان و قران اموزان این شعبه برگزار شد .

خانم رحیمی مربی قرآن آموزان راجع به طرح دوساله که اهداف آن شامل حفظ کل قرآن کریم در دو سال ، آشنایی طلاب با معارف و تفسیر قرآن کریم،تربیت نیروهای زبده قرآنی جهت تبلیغ دین مبین اسلام،پرورش فضائل اخلاقی در سایه حفظ قرآن کریم و همچنین مدت وشرایط ومزایای این طرح که شامل حفظ کل قرآن کریم،تسلط کامل بر حفظ قرآن کریم،آشنایی با ترجمه و مفاهیم قرآن کریم،تسلط بر تجوید سطح ۱و…توضیحاتی ارائه دادند.

حجت‌الاسلام حسن سالاری امام جمعه موقت منوجان با بیان اینکه قرآن کریم، برترین و بالاترین هدیه ی حضرت احدیّت به بشر است و حفظ آن یکی از توفیقات بزرگ الهی به حساب می آید که شامل حال هر کسی نمی‎شود. استعداد، آمادگی، لیاقت، توفیق، سعادت، عنایت و افاضت باعث می‎گردد خداوند متعال، این نعمت بزرگ را به فرد عطا فرماید و سعادتمندترین افراد کسانی هستند که پس از حفظ قرآن کریم، آن را از دست ندهند و درون خود را از گنج‎های بیکران قرآن کریم خالی ننمایند.

امام جمعه موقت منوجان در رابطه با ارزش حفظ وجایگاه حافظان قران وتشویق مربیان از ساختمان موسسه که در حال ساخت وساز میباشد دیدن کرد.

درپایان هم از کسانی که در برپایی این مراسم تلاش وزحمت کشیده بودند کرده قدردانی به عمل آوردند.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی