×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱ آبان - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
مهندس مجید محمودی شهردار کهنوج شد

نودژنیوز:به نقل از رودبار زمین ؛حجت ااسام افشارمنش امام جمعه شهرستان کهنوج با اشاره به مشکات شهرداری گفت: برای حل مشکات در کهنوج نیاز به وحدت و همدلی و پشتیبانی مردم ،شورای شهر و مسئولین دارد تا این مشکات حل شود.و از طرف دیگر نیاز به روحیه جهادی که انسان وقت نشناسد و با توکل خدا دنبال کند تا این کارها انجام شود. وی ضمن تشکر از شهردار سابق و تبریک به شهردار جدید افزود:شهردار سابق علی رغم همه مشکات شهرداری تا جایی که امکانات اجازه میداد انجام وظیفه کردند و امیدواریم شهردار جدید با همدلی و پشتکار بتواند مشکاتی که در شهر وجود دارد را حل کند. ابوذر عطاپور فرماندار کهنوج در این آیین گفت: در باب مشکات کهنوج اگر سخن بگوییم از یک کتاب فراتر خواهد بود. مشکات عدیده ای که سال هاست شهر کهنوج با آنها دسته و پنجه نرم میکند. وی افزود: در شهر کهنوج به برکت نظام
جمهوری اسامی دو پروژه بزرگ )فاضاب و گازرسانی( شروع شده که تقریبا رو به اتمام است که وضعیت شهر را زیر و رو کرده و همه به این موضوع واقفند. فرماندار کهنوج ضمن تقدیر از زحمات شهردار سابق افزود: از عملکرد آقای منصفی راضی هستم و زمانی که درآمد شهرداری کهنوج حداقل ترین مبلغ بود به خوبی مدیریت کرد تا شهر دچار بحران نشود. انتخاب مهندس محمودی را تبریک عرض میکنیم، ایشان یکی از مردان خستگی ناپذیر و از سرمایه های انسانی شهرستان هستند که هم تخصص و تجربه و تعهد دارند. و کارنامه ایشان گواه و شاهد این مدعاست.
عباس عطاپور وزیری رئیس شورای اسامی شهر کهنوج: در انتخاب شهردار اختاف سلیقه های زیادی در شورا وجود داشت تا در نهایت مهنس محمودی انتخاب شد و باید خداقوت بگویم خدمت آقای محمودی بابت پذیرفتن این مسئولیت و با همکاری و همدلی بتوانیم برای پیشرفت شهر اقداماتی را انجام بدهیم و از زحمات آقای منصفی که از پیشکسوتان شهرداری هستند و سال ها زحمات زیادی را برای شهرداری کشیده اند تقدیر و تشکر میکنم.
مهندس مجید محمودی شهردار کهنوج گفت: از همه شهروندان بزرگواردانشگاهیان،هنرمندان،اصحاب رسانه و متخصصین اهل علم و فن که بنده را ترغیب کردند در این شرایط مسئولیت شهرداری کهنوج را بپذیرم و اعضای شورای اسامی شهر کهنوج که اعتماد کردند تا این توفیق نصیب من شود تا در خدمت مردم عزیز و بزرگوار شهرم باشم تشکر و قدردانی میکنم و از همین جا دست یاری به سوی همه دراز میکنم تا در ادامه راه بنده را در این مسئولیت همراهی و یاری کنند. وی با اشاره به اینکه به آینده شهر کهنوج خوشبین هستم افزود: شهر کهنوج دارای پتانسیل های زیادی است که وضعیت شهری می تواند مطلوب تر از این و شایسته شهروندان کهنوجی باشد.و امیدواریم روزی برسد که ما صدای شهروندان،دانشگاهیان و متخصصان را در برنامه ریزی ها و تصمیمات شهری داشته باشیم. این محقق نمیشود مگر با حمایت
همه جانبه مسئولین محترم و شهروندان بزرگوار تا به سوی توسعه پایدار گام برداریم. شایان ذکر است در این مراسم از زحمات و تاش های آقای مهدی منصفی شهردار سابق کهنوج قدردانی و با قرائت حکم استاندار کرمان مهندس مجید محمودی به عنوان شهردار جدید کهنوج معرفی گردید.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی