×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۴ آبان - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
وصیت نامه بسیجی شهید علی محمودی نودژ

بنام خدای که مرا طوری آفرید که از یاران امام حسین (ع) باشم . و همچنین ما شیعهحضرت علی (ع) هستیم و باید اسمآ نام ما شیعه نباشد باید عمل به تکلیف نمایم.

به گزارش خبرگزاری نودژ نیوز :وصیت نامه بسیجی شهید علی محمودیبسم رب الشهدا و الصدیقینبنام خدای که مرا طوری آفرید که از یاران امام حسین (ع) باشم . و همچنین ما شیعهحضرت علی (ع) هستیم و باید اسمآ نام ما شیعه نباشد باید عمل به تکلیف نمایم.

مرگ مرا شهادت در راه خودت ختم کن.زیرا که این از امامان ما بوده است .و ما باید از امامان و انبیا خود درس شهادت و ایثار و از خود گذشتگی یاد بگیریم .وقتی که مولایمان با آن عظمت در جنگ شرکت می کند و برای ما ننگ دارد که در جنگیپش آمده و یک توفیق الهی می باشد شرکت نکنیم و ما طاقت سوزاندن بدن خود را نداریمزیرا شهادت در راه خدا سعادت ابدی است و خداوند در قران کریم می فرماید.

کسانی در راه خدا کشته می شوند بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند.و ایمردم امام عزیزمان را تنها نگذارید و اسلحه های به زمین افتاده را بردارید و در مقابل دشمنبجنگید .

و هر کسی که مرا می شناسد مرا حلال نماید و همچنین اگر شهادت نصیب اینجانب گردیدمرا در روستای کندر دفن نماید .از مادر و پدر عزیز و مهربان خود طلب بخشش می نمایم با توجه به اینکه در کودکی موجب اذیت و آزار آنها شده ام .

از تمامی خانواده خود و دوستان آشنایان اعم از پدر و مادر همسر و فرزندانم طلب بخششو مغفرت دارمو اگر شهادت نصیب بنده گردید در موقع تشیع جناره بر بنده هیچ یک از فرزندانم گریه و زارینکنند و مثل مادر وهب باشید که جنازه وهب را آوردند و به مادرش گفتند جنازه اش کجادفن کنیم گفت من پسری را که در راه خدا داده ام پس نخواهم گرفت.و بر مزارم حمد بخوانید.
بسیجی شهید علی محمودی
تاریخ ۱۳۶۵

با تشکر از بستگان شهید محمودی به خاطر ارسال وصیتنامه شهید عزیز.

برای شادی روح همه شهدا صلوات

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی