×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۴ مرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
کوچکترین ناامنی در منوجان را بی پاسخ نخواهیم گذاشت

رئیس دادگستری منوجان :باکسانی که بخواهند نظم وامنیت مردم رابرهم بزنند برخورد قاطع صورت خواهد گرفت و کوچکترین ناامنی را بی پاسخ نخواهیم گذاشت وباکسانی که درملاء عام روزه خواری وهنجارشکنی می کنند برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری نودژنیوز:رئیس دادگستری منوجان گفت: اولویت اول دستگاه قضایی شهرستان ایجاد امنیت برای شهروندان است.

حسین شکوهی نسب در سخنرانی به مناسبت هفته قوه قضائیه اظهارداشت: باتلاشهای صورت گرفته توسط دستگاههای امنیتی شهرستان و برخوردهای قاطع دستگاه قضایی وصدور احکام قاطع وبرخورد جدی بابرهم زنندگان امنیت امروز شاهد امنیتی بسیار خوب وپایدار دراین شهرستان هستیم.

وی با اشاره به اینکه این امنیت به وجود نمی آید مگر با همکاری وهمدلی تمام کسانی که در این حوزه دارای مسئولیت هستند، اظهار داشت: باکسانی که بخواهند نظم وامنیت مردم رابرهم بزنند برخورد قاطع صورت خواهد گرفت و کوچکترین ناامنی را بی پاسخ نخواهیم گذاشت وباکسانی که درملاء عام روزه خواری وهنجارشکنی می کنند برخورد خواهد شد.

وی درادامه افزود: دعاوی خانوادگی وآمارآنها وضعیت مطلوبی ندارد  ویکی ازراهکارها ی کم کردن دعاوی خانوادگی درمحاکم گسترش فرهنگ صلح وسازش است که شوراهای حل اختلاف و معتمدین محلی می توانند نقش موثری داشته باشند.

حسین شکوهی نسب افزود: یک از مشکلات دستگاه قضائی عدم آشنایی مردم با قوانین وحقوق خود است که دربعضی ازموارد موجب نارضایتی بعضی از افراد از دستگاه قضایی و موجب اطاله دادرسی خواهد شد.

وی گفت: در سال ۹۲ هر قاضی در این دادگستری به هزار و ۵۹۳ پرونده رسیگی کرده که به طور میانگین هرماه  ۱۳۲ پرونده رسیدگی کرده درحالیکه  درسال ۹۳هرقاضی دو هزار و ۱۳۶ پرونده رسیدگی کرده  که به طور میانگین هرقاضی درهرماه ۱۷۷ پرونده رسیدگی کرده است که نشان از افزایش ورودی پرونده ها به دادگستری دارد

وی افزود: از طرفی به همین نسبت تلاش شده است که خروجی پرونده ها افزایش پیداکند که این نشان از تلاش مضاعف همکاران و مجموعه دادگستری شهرستان دارد و باید تلاش کرد که آمار ورودی پرونده ها باهمکاری مردم و معتمدین  و شوراهای حل اختلاف کاهش پیداکند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی